• Bizi Arayın

  • (472) 215 62 70

line
line
  • Bize Ulaşın

  • Çevre yolu üzeri sanayi sitesi yanı, 04100 Ağrı, Türkiye

Hakkımızda

Ağrı Bayındır Halı Saha ve Spor Tesisleri hakkında

1997 yılından beridir Ağrı'da hizmet veren Bayındır Spor Tesisleri gelişmiş bir spor ve halı saha tesisidir. Ağrı'daki bir çok spor faaliyeti veya organizasyonu için akla ilk gelen Bayındır Spor Tesisleri güleryüzlü personeliyle kaliteli hizmetini herzaman sürdürmektedir. Sürekli yenilenen tesislerde 4 adet saha bulunmaktadır. Sahalarımız yılın dört mevsiminde de futbol oynamaya elverişlidir. Onlarca kurumsal ve bireysel bazda düzenlenen turnuvaya başarıyla ev sahipliği yapmıştır.

Sahalarımız iki adet 8 kişilik, 1 adet 7 kişilik ve 1 adet kapalı 6 kişilik toplam dört tanedir. Tesisimizde bütün sahalar için soyunma odaları, tuvalet ve kafe bulunmaktadır. Ayrıca tesisimizde geçici kullanmak üzere ayakkabı gibi spor ürünleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda ister tek maçlık istersenizde uzun süreli abonelik şeklinde istediğiniz saate göre sahalarımızı kullanabilirsiniz.

Sahalarımızla ilgili detaylı bilgi ve görüntüleri sitemizin sahalarımız menüsünün altında bulabilirsiniz. Ayrıca tesisimizde gerçekleştirilen etkinlikler ve maçların görüntüleri de Bayındır Sosyal bölümüne sürekli site ekibimiz ve üyelerimiz tarafından eklenmektedir.